Agencja Reklamowa GABO.pl, Elbląg / portfolio / Banery animowane

Internet / Banery animowane

Ilość stron w Internecie już dawno przekroczyła liczby dające się łatwo wyobrazić. Niejednokrotnie nasza oferta jest jedną z kilkuset lub kilku tysięcy w bazie wyszukiwarki. Ktoś kiedyś powiedział, że strona www, której się odpowiednio nie promuje, jest niczym piękny folder… leżący na zapleczu firmy.

Państwa strona www w Internecie musi być właściwie podkreślona! Klienci, którzy dowiedzieli się o adresie www od Państwa, nie zwiększą zbytu towarów i usług. Tylko odpowiednia i przemyślana akcja informująca Internatów pomoże z ich grona wyłonić nowych odbiorców.

Jednym z elementów takiej akcji są banery reklamowe – małe i krótkie animacje umieszczane w głównych punktach stron www i serwisów tematycznych. Jeśli Państwa strona ma charakter regionalny – baner odsyłający użytkowników do Państwa strony www powinien znajdować się na regionalnym serwisie informacyjnym. Jeśli jednak Państa klienci pochodzą z całego kraju, nie zostaje nic innego jak umieszczenie baneru na serwisie ogólnopolskim lub jednym z popularnych portali informacyjnych.

Wykonywane przez nas banery reklamowe należałoby zaliczyć do kategorii prostych i konkretnych form przekazu.

Przygotowujemy banery o dowolnym rozmiarze, objętości i dynamice ruchu. Tworząc je sprawdzamy jak wyglądają animacje, które pokazują się naprzemiennie z Państwa banerem. To pozwala nam stworzyć produkt kontrastowy, inny – lepszy.