Agencja Reklamowa GABO.pl, Elbląg / portfolio / Billboardy zewnętrzne

Pozostałe / Billboardy zewnętrzne

Bardzo popularną formą reklamy wizualnej są bilbordy eksponowane na ścianach budynków. Najważniejszymi czynnikami reklamy zewnętrznej jest jej wielkość i umiejscowienie. Najlepsze są miejsca na budynkach znajdujących się przy dużych skrzyżowaniach. Duży ruch, konieczność zatrzymania się na światłach powoduje, iż dziennie Państwa reklamę widzi około 5-10 tys. osób (dane z Elbląga). Oczywiście większość potencjalnych klientów powtarza się codziennie (np. osoby dojeżdżające do pracy), lecz bilbordy zamieszczone przy głównych „przelotowych” ulicach dają gwarancję nowych odbiorców Państwa reklamy.

Duże zainteresowanie tą formą reklamy powoduje, iż większość miejsc reklamowych jest w ciągłym użyciu. Osoby zainteresowane umieszczeniem swojej oferty prosimy o kontakt w celu omówienia pierwszych wolnych terminów. W zależności od umiejscowienia zestawów bilbordów czas oczekiwania wynosi od 2 do 6 miesięcy.

Popularność zewnętrznej reklamy powoduje, iż w przygotowaniu jest kilka atrakcyjnych miejsc pod Państwa ofertę.

Nasza firma posiada kilka miejsc reklamowych w Elblągu, położonych przy najbardziej ruchliwych trajektoriach. Dziennie oglądają je mieszkańcy Elbląga jak i osoby przejezdne. Posiadamy również miejsca reklamowe na terenach Mierzei Wiślanej.

Wybrane realizacje / billboardy zewnętrzne