info.elblag.pl to Elbląski dziennik internetowy o mieście i okolicach.

Można w niej znaleźć informacje społeczne, kulturalne, sportowe, polityczne i inwestycyjne.

Ważnym elementem serwisu są fotoreportaże oraz bogata galeria zdjęć.

Związane z tym jest hasło "to my pokazujemy Elbląg".

W serwisie bezpłatnie lub płatnie ( okreœlone kategorie i rodzaje ogłoszeń ) można dodać ogłoszenia, wypowiedzieć się na forum oraz skorzystać z wielu usług On-Line, w tym dostępu do katalogu firm, informacji o imprezach, konkursach, w których można wygrać ciekawe nagrody ( upominki, zaproszenia, gadżety od naszych partnerów i nie tylko ).

Reklama w serwisie ?

Info.elblag.pl to serwis otwarty na wiele form reklamowych. Oprócz miejsc przygotowanych pod ofertę Państwa firmy, jesteśmy otwarci na umieszczenie reklam w „nietypowych miejscach”. Wszystko zależy od Państwa pomysłu.

Wszystkie reklamy, formy graficzne, banery animowanie, zdjęcia itp. mogą Państwo zamówić w jednym miejscu – nasza oferta jest kompleksowa. Wszystkie prace wykonujemy na miejscu, nie podzlecamy żadnych prac – to jest gwarancją szybkiej realizacji projektu i dobrej ceny.

Niektóre usługi związane z niniejszym serwisem są łączone w promocje z usługami świadczonymi przez wydawcę serwisu – Agencję Reklamową Gabo.

Jesteśmy jednym serwisem, który pomaga klientom przy wykonaniu wpisów. Współpraca nie zaczyna i nie kończy się w momencie udostępnienia loginu i hasła.

Zapraszamy do współpracy. Aby zamówić wpis branżowy należy skontaktować się z pracownikiem działu marketingu Agencji Reklamowej Gabo – wydawcy serwisu, tel/fax 55 236 19 16 lub kom. 603 690 001, e-mail: a.ptak@gabo.pl

Poniżej przentujęmy ofertę reklamową na naszym serwisie. 

Ceny nie są ostateczne. Można je negocjować w przypadku zamówienia większej kampanii reklamowej, lub w przypadku łączenia usług z usługami serwisów: mierzeja.comnaplazy.pl


BANERY - strona główna

BANERY - podstrony