Agencja Reklamowa GABO.pl, Elbląg / portfolio / Produkcja stron www

Internet / Produkcja stron www

Nie tak dawno przedsiębiorcy i właściciele mniejszych podmiotów gospodarczych dyskutowali o potrzebie posiadania swojej oferty w Internecie. Cieszymy się, iż charakter tych rozmów uległ zmianie i zastanowieniu podlega już tylko forma i treść własnej witryny.

Strona Internetowa nie jest lekiem na całe niepowodzenie w innych kampaniach reklamowych. Nie przyniesie nam natychmiastowych zysków, nie pomoże w rozwiązaniu problemów. Cóż więc jest takiego co nakazuje ją mieć? Strona www to w świecie Internetu zwykła wizytówka – pewien kawałek informacji o Państwa firmie. Ta wizytówka będzie budowała pierwsze wrażenie Państwa przyszłych kontrahentów. W zależności od kręgu odbiorców musi zawierać wszelkie znamiona informacji, przejrzystości oraz coraz częściej efektywności wizualnej.

Nasze strony są kolorowe i czarno białe, duże i małe, zawsze jednak są różne! Podczas przygotowania stron www poznajemy Państwa oczekiwania, pytamy się o kolorystykę kojarzoną z firmą (czy z elementem logo), uczymy się podstaw rządzących Państwa rynkiem zbytu. Znając odpowiedzi internautów i wyniki ankiet przeprowadzonych on-line wiemy, co w stronach się może podobać, a co wręcz drażni.

Atutami naszych stron internetowych są:

  • indywidualne, dopasowane do charakteru firmy formy graficzne
  • optymalizacja strony www do minimum objętości (nasze strony szybko się uruchamiają)
  • oryginalne i często artystyczne zdjęcia robione przez naszych fotografów
  • zadbanie o szczegóły, które ułatwiają m.in. sprawdzenie skuteczności działania strony www
  • przemyślane indeksowanie treści strony w Internecie
  • elementy animacji w najnowszych technologiach
  • łatwość edycji strony www poprzez zastosowanie jasnych i czytelnych systemów programistycznych
  • intuicyjne nazewnictwo tytułów podstron
  • i… jak to często określają klienci – niepowtarzalność!

Podstawowym pytaniem przed rozpoczęciem projektowania strony www jest pytanie o cenę! Staramy się nigdy na to pytanie nie odpowiadać wprost. Końcowy efekt i wygląd strony to szereg czynności, które należy wykonać, od napisania treści strony, przygotowania zdjęć i słów kluczowych, kończąc na elementach animacji i panoram 360 stopni. Ilość i obszerność tych wszystkich składników tworzy wielką przepaść pomiędzy cenami najniższymi, a tymi z „wyższej półki”. Na wspomniane pytanie odpowiadamy pytaniem – ile na ten cel Państwo przeznaczają. Niszczy to, co prawda „ciekawy” element negocjacji ale ucina zarazem wzajemną walkę cenową. Państwo podają kwotę, my przedstawiamy ofertę i określamy co w ramach tej stawki wykonamy na Państwa stronie www.

Nie chcemy robić strony www najtaniej, chcemy je robić w przyjętych na ten cel funduszach jak najlepiej!

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

ADASTOL

ADASTOL

www.adastol.com - 11.2020r.
PGN

PGN

www.pgnelblag.pl - 6.2019r.