Agencja Reklamowa GABO » Historia

Historia

Istniejemy na rynku od 1 stycznia 1998r. Na początku działalności skupiliśmy się na tworzeniu reklam i wydań poligraficznych oraz na produkcji oprogramowania komputerowego.

Dynamiczny rozwój firmy, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, rosnące znaczenie Internetu zaowocowało rozbudową usług Internetowych i usług on-line.
Rozpoczęliśmy świadczenie usług dostępu do Internetu poprzez technologie analogowe, cyfrowe oraz łącza szerokopasmowe. Jednocześnie uruchomiliśmy serwery, które umożliwiły utrzymywanie stron www oraz kont e-mail

Lata 2001-2002 były związane głównie z rozwojem usług OSK, C-NET, W-NET (bezprzewodowy dostęp do internetu) oraz stworzeniem działu produkcji stron internetowych i systemów on-line. W 2002 stworzyliśmy największy portal turystyczny www.mierzeja.com. Informacje w nim zawarte to przede wszystkim wiadomości z życia w miejscowościach nadmorskich na Mierzei Wiślanej.

Osiągnęliśmy wysoką pozycję, konkurując z wieloma usługami z największymi elbląskimi firmami zarówno w branży reklamowej jak i internetowej.

W kolejnych latach rozszerzyliśmy nasz plan strategii i rozwoju. Zakładał on większy nacisk na usługi internetowe i tworzenie własnych portali www.

Podczas wdrażania planu rozwoju uruchomiliśmy dział fotografii reklamowej. 1 maja 2004 roku stworzyliśmy serwis informacyjny www.info.elblag.pl

Agencja Reklamowa GABO zajmowała się głównie tworzeniem profesjonalnej grafiki reklamowej, wykonywaniem stron i serwisów www oraz wdrażaniem nowych projektów opartych na doświadczeniu pracowników.

Jednym z takich projektów była prezentacja multimedialna "Twój Elbląg". W tym samym roku rozpoczęliśmy również przygotowania do uruchomienia nowego serwisu turystycznego www.naplazy.pl. Zamysł stworzenia takiego serwisu to dotarcie do klientów z całego polskiego wybrzeża

Ważnym elementem naszej historii było wydanie w 2007 roku prezentacji multimedialnej „Twój Elbląg”

Wydaniu prezentacji towarzyszyła podniosła oprawa. Nakład ok 7 tyś sztuk  został bezpłatnie przekazany elblążanom (wkładki w gazetach, prezenty w konkursach, itp.). 3 tys sztuk prezentacji trafiło do odbiorców zagranicznych. Opinie na temat publikacji były bardzo pozytywne.

W kolejnych latach wykonaliśmy szereg stron www, sklepów internetowech oraz serwisów tematycznych zawsze uzupełniajac naszsze działania szerokim wachlarzem publikacji poligraficznych.

Historia naszej firmy nie może przebiegać jednak bez współpracy z Państwem. Zapraszamy więc do tworzenia wspólnej historii...