Agencja Reklamowa GABO » O nas

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem reklamowo-internetowym. Na rynku reklamowym  istniejemy już  od 1998 roku. Przez ten długi okres rozwinęliśmy się właśnie dla Was! Ciągle idziemy  do przodu wychodząc naprzeciw nowościom rynkowym. Charakteryzujemy się profesjonalizmem, kreatywnością, doświadczeniem i skutecznością!

Nośnikiem naszego przekazu promocyjnego jest nie tylko szeroki asortyment produktów poligraficznych, ale przede wszystkim wykonywanie stron www oraz tematycznych serwisów internetowych,  prace fotograficzne oraz multimedialne.

Agencja Reklamowa GABO zajmuję się wszystkim, tym co jest potrzebne do stworzenia i wypromowania wizerunku Państwa działalności - od robienia profesjonalnych zdjęć reklamowych poprzez wykonywanie projektów graficznych do kreowania stron internetowych.

Wychodzac naprzeciw  oczekiwaniom  Klientów,dostosowujemy swoją zróżnicowaną ofertę do Państwa wymagań! Naszym atutem jest to, że właśnie w firmie GABO mogą Państwo złożyć jedną ofertę i liczyć na jej kompleksowe wykonanie. Nie musicie Państwo  poszukiwać  fotografów i wydawać  dodatkowych pieniędzy. Po co?! Agencja Reklamowa GABO jest firmą profesjonalną a co za tym idzie, dba o komfort swoich Klientów troszcząc się przy tym o satysfakcjonującą cenę. Dla naszych stałych zleceniodawców mamy atrakcyjne zniżki a dla firm, które dopiero zaczynają z nami współpracę oferujemy korzystne promocje.

Oferta naszej firmy rozkłada się na 5 płaszczyzn. Są to:

USŁUGI POLIGRAFICZNE

Na tę kategorię składają się najbardziej powszechne a zarazem najmniej kosztowne w wykonaniu projekty reklamowe. Aranżacja, jakby się mogło zdawać banalnych ulotek,  wbrew pozorom nie jest taka prosta. Dlaczego? Dlatego, że na małej powierzchni wymagane jest umieszczenie jak najbardziej treściwej i zarazem krótkiej informacji tekstowej oraz graficznej.

Oferujemy skład graficzny oraz wydruk:

- kalendarzy ściennych, książkowych i listkowych

- folderów oraz ulotek informacyjno – reklamowych

- pocztówek, plakatów i bilbordów

- książeczek opłat czynszowych dla Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Zarządców Wspólnot (książeczki z personalizacją danych)

- projekty graficzne do mediów (prasa, telewizja)

- reklam umieszczonych w informatorze elbląskim

USŁUGI INTERNETOWE

Nasza firma to nie tylko graficy i fotografowie -  to również informatycy. Łącząc swoje siły robimy wszystko aby zadowolić naszych Klientów.  Możemy wykonać stronę, zarejestrować domenę, utrzymać jej zawartość oraz konta pocztowe na naszych serwerach – a już na sam koniec – rozreklamować ją w internecie za pośrednictwem naszych portali. W razie zainteresowania wypozycjonujemy stronę w wyszukiwarkach, lub wykonamy kampanię informacyjno – reklamową w dużych serwisach ogólnopolskich.

Jesteśmy  zalożycielami dwóch serwisów informacyjnych. Pierwszym z nich jest największy serwis turystyczny o Mierzei Wiślanej - www.mierzeja.com (działający również jako serwis całego polskiego wybrzeża – www.naplazy.pl). Drugim jest serwis informacyjny o Elblągu -  działający jako elbląski dziennik internetowy  www.info.elblag.pl.  

Usługi internetowe dzielimy na:

- utrzymanie stron www (kont e-mail) oraz systemów wymiany danych on-line

- tworzenie stron i serwisów www opartych o system CMS WebAdmin 1.0

- reklamę firm i podmiotów turystycznych poprzez serwisy: mierzeja.com,naplazy.pl, info.elblag.pl,

- promowanie stron www klientów poprzez pozycjonowanie, umieszczanie banerów i wpisów w serwisach tematycznych.

USŁUGI FOTOGRAFICZNE

Następną usługą jaką oferuje Państwu nasza firma jest fotografia. Wszystkie zlecenia, takie jak fotografia reklamowa, przeprowadzane są na profesjonalnym sprzęcie opartym o system Canona, składający się z lustrzanek cyfrowych (10D, 20D i 30D), najlepszych obiektywów(m.in. szerokokątne i bardzo jasne) oraz z systemów doświetleń (lampy, blendy, rozpraszacze). Pracujący u nas utalentowani fotografowie zarazem tworzą bazę wszystkich projektów.

Zakres usług fotograficznych obejmuje wykonanie zdjęć:

- reklamowych (produkty)

- obiektów (zewnątrz  i wewnątrz)

- sesji reklamowych w firmach z modelami i modelkami

- artystycznych (do portfolio modelki, modela)

- sprzedaży zdjęć Elbląga i okolic (w tym zdjęcia lotnicze)

- na zamówienie w każdym miejscu Polski

USŁUGI GRAFICZNE I MULTIMEDIALNE

W naszej kadrze pracowniczej posiadamy kreatywnych i przede wszystkim wykwalifikowanych grafików komputerowych. Wykorzystując pozyskaną wiedzę na temat  rynku reklamowego i najnowszych trendów, staramy się stworzyć wizytówkę jak najlepiej dopasowaną do charakteru  Państwa firmy. Chcemy, aby ta wizytówka,  którą jest logo firmy, była jak najbardziej skuteczna i dawała jak najlepsze rezultaty.

Polecamy wykonanie:

- specyfikacji graficznej firmy (logo, papier firmowy, wizytówki, dobór kolorystyki kontrastowej, itp)

- banerów reklamowych zewnętrznych (billboardy) oraz internetowych (na stronach www)

- multimedialnych wizytówek firm, które w złożonej formie mogą przybrać postać dużej prezentacji multimedialnej

- animowane wygaszacze ekranu oraz tapety do systemu operacyjnego

- projekty graficzne do wykorzystywania na stronach www

POZOSTAŁE

Dodatkowo proponujemy reklamę dla firm:

- na naszych billboardach umieszczonych przy kilku największych elbląskich skrzyżowaniach oraz przy Centrach Handlowych

- umieszczenie reklamy w książeczkach opłat czynszowych

- promocję firmy w informatorze elbląskim

- wykonanie i umieszczenie reklamy w publikacjach multimedialnych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!